RSS


Biuro:.   33-49-80-801
FAX:.     33-822-33-36

Komórka: 600-114-350
biuro@wadi.pl  info@wadi.pl

EUROPAGadu-GaduGG: Europa SkypeSkype: Europa 
WIZY BILETY
Gadu-GaduGG: KrymSkypeSkype: Bilety
AZJA i BILETY
Gadu-GaduGG: AzjaSkypeSkype: Azja  
9:00-18:00 Poniedziałek - Piątek lub OnLine

WADIWADIWADI
Jesteś dla nas: 931.585 potencjalnym klientem
Obecnie klienci Biura Podróży WADi 11.017 osób
Kraj / Region
Transport
Wyjazd od
 
Wybierz datę
Powrót przed
 
Wybierz datę
Wylot / wyjazd z
Cena od
 
Cena do
-
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Szukane słowo np. wspinaczka
Aby otrzymywać informacje o promocjach wpisz e-mail
Kolej Niemiecka, Bilety Kolejowe Niemcy - Deutsche Bahn

Bilety - Kolej Niemiecka Deutsche Bahn

 Sieć pociągów ICE w Niemczech
 czerwone – linie dużych prędkości do 300 km/h
 pomarańczowe – linie dużych prędkości do 250 km/h lub więcej
 niebieskie – linie zmodernizowane do 200 km/h lub 230 km/h
 szare – linie konwencjonalne, przeważnie zmodernizowane do 160 km/h
 
 


Kolej niemiecka DB jest nowoczesnym koncernem usługowym, oferującym całościowe rozwiązania dotyczące mobilności i logistyki.
Nasze hasło przewodnie opisuje nasze wizję, misję oraz wartości koncernu DB, a także udziela odpowiedzi na główne pytania: „Kim jesteśmy?“, „Co jest naszym celem?” i „Jak osiągamy cel?”

Hasło przewodnie ukierunkowuje myślenie i działanie pracowników koncernu DB oraz tworzy stabilny fundament dla współpracy i tożsamości wykraczających poza koncern. Równocześnie symbolizuje strategiczną organizację oraz odpowiedzialne postępowanie przedsiębiorstwa.
Spółka Die Deutsche Bahn AG (Kolej Niemiecka S.A.) została założona w roku 1994. Obecnie jest jednym z największych na świecie przedsiębiorstw mobilno-logistycznych, działa w stu trzydziestu krajach. Trzonem przedsiębiorstwa jest kolej niemiecka.

Około dwieście czterdzieści tysięcy pracowników, z tego około sto osiemdziesiąt dwa tysiące w samych Niemczech, każdego dnia troszczy się o zapewnienie klientom mobilności i logistyki na odpowiednim poziomie oraz o wydajne kierowanie i dysponowanie szynowymi sieciami komunikacyjnymi, i to zarówno w komunikacji krajowej, jak i przewozie lotniczym i morskim. W roku biznesowym 2009 obrót koncernu DB wyniósł około 29,3 miliardów euro, a pozbawiony efektów specjalnych wynik operacyjny (EBIT) nieco ponad 1,7 miliarda euro
W Niemczech funkcjonuje łącznie około 350 operatorów przewozów kolejowych (Eisenbahnverkehrsunternehmen), w tym 26 przewoźników będących własnością skarbu federalnego (Eisenbahnen des Bundes) oraz 324 prywatnych przewoźników kolejowych (Privatbahnen).

Pociąg ICE
W chwili obecnej w Niemczech kursują następujące pociągi komunikacji lokalnej:
  • S-Bahn (Szybka kolej miejska)
Pojazdy tej kolei kursują z dużą regularnością na terenie dużych miast, jak Berlin, Hamburg czy Frankfurt na odcinku od swojego dworca macierzystego do wszystkich ważnych punktów miasta.
  • RegionalBahn (RB) (Kolej regionalna)
Pojazdy kolei regionalnej kursują ze wszystkich stacji miejskich, tworząc połączenia miast z otaczającą je okolicą podmiejską. Z reguły pociąg ten zatrzymuje się na wszystkich dworcach znajdujących się na jego trasie.
  • RegionalExpress (RE) (Ekspres regionalny)
Ekspres regionalny jest pociągiem ruchu lokalnego, przeznaczonego do komfortowego pokonywania dłuższych odcinków, ponieważ zatrzymuje się tylko na najważniejszych dworcach na swojej trasie.


 

powrót
Wadi Travel: Robimy najlepsze wycieczki do Rosji. Wczasy czy urlop tylko z nami i tylko w Rosji. Kup bilety do Rosji. Wykonaj wizy do Rosji u nas. Nasze wycieczki do Rosji są tanie i fajne oraz bardzo ciekawe. Z naszym biurem podróży WADi poznasz jezioro Bajkał a także, dowiesz się jak wygląda pociąg Transsyberyjski i kolej Transsyberyjska. Zabierzemy Cię na wycieczkę do Uzbeksitanu. Pokażemy wycieczkę do Kazachstanu. Jeśli chcesz jedź też znami do petersburga oraz do Moskwy na Białe Noce. Możesz też tanio zwiedzić Lwów czy Mołdawię. Robimy naprawdę fajne wycieczki do Rosji, wycieczki do Kazachstanu, wycieczki do Mongolii. Zrobimy wizy do Rosji, zaplanujemy wyjazd małej grupy przyjaciół. To wszytko można dokonać wygodnie i miło w naszym WADi Travel. Obsługujemy takie miasta jak: Katowice, Kraków, Bielsko-Biała, Warszawa. Znajdziesz nas też u 70 naszych Agnetów w całej Polsce. WADi Travel Zaprasza.
    Start    
    Regulamin    
    Konto bankowe    
    Agenci WADi    
    Biuro    
    Dojazd    
    Dla Agenta    
    Dla Klienta    
    Dla Praktykanta    
    Dla Szkół    
    Dla Turoperatora    
    Franczyza WADi    
    Nie Bankrutuję    
    Oferta WADi    
    Ogłoszenia    
    Opinie o WADi    
    Partnerzy    
    Praca Bielsko-Biała    
    BOXWADi.com    
    ingi.wadi.pl    
    Grupa.wadi.pl    
    Delegacja.wadi.pl    
    Ubezpieczenia.wadi.pl     
    HoteloPak.com    
    SzkolaPilotow.wadi.pl    
    Transsyberyjska.eu    
    WizoPak.wadi.pl    
    iBanditi.wadi.pl    
    Polityka Prywatności    
    Mapa www    
Korzystanie z serwisu wadi.pl oraz wadi.com.pl jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu WADI
Opublikowane na stronach wadi.pl oraz wadi.com.pl informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

Wczasy Armenia Wczasy Azerbejdżan Wycieczka Bajkał Wycieczka Baku Wczasy Białoruś Wycieczka Chabarowsk Wczasy Chiny Wczasy Estonia Wycieczka Grodno Wczasy Gruzja Wycieczka Habarowsk Wycieczka Indie Wycieczka Irkuck Wycieczka Jakuck Wczasy Jałta Wycieczka Kazachstan Wczasy Kijów Wycieczka Kirgizja Wczasy Krym Wczasy Litwa Wycieczka Lwów Wczasy Łotwa Wycieczka Magadan Wycieczka Mińsk Wycieczka Mołdawia Wycieczka Mongolia Wycieczka Moskwa Wczasy Nepal Wycieczka Nowosybirsk Wczasy Odessa Wycieczka Ojmiakon Wycieczka Petersburg Wczasy Polska Wczasy Rosja Wycieczka Samara Wycieczka Smoleńsk Wczasy Soczi Wycieczka Stalingrad Wycieczka Syberia Wycieczka Tadżykistan Wczasy Turcja Wycieczka Turkmenistan Wczasy Ukraina Wczasy Uzbekistan Wycieczka Wierchojańsk Wycieczka Wilno Wycieczka Władywostok Wycieczka Wołgograd

KSI - Portale turystyczne

 

 

 

 
statystyka Copyright by WADi 2010. All rights reserved.