RSS


Biuro:.   33-49-80-801
FAX:.     33-822-33-36

Komórka: 600-114-350
biuro@wadi.pl  info@wadi.pl

EUROPAGadu-GaduGG: Europa SkypeSkype: Europa 
WIZY BILETY
Gadu-GaduGG: KrymSkypeSkype: Bilety
AZJA i BILETY
Gadu-GaduGG: AzjaSkypeSkype: Azja  
9:00-18:00 Poniedziałek - Piątek lub OnLine

WADIWADIWADI
Jesteś dla nas: 931.585 potencjalnym klientem
Obecnie klienci Biura Podróży WADi 11.017 osób
Kraj / Region
Transport
Wyjazd od
 
Wybierz datę
Powrót przed
 
Wybierz datę
Wylot / wyjazd z
Cena od
 
Cena do
-
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Szukane słowo np. wspinaczka
Aby otrzymywać informacje o promocjach wpisz e-mail
Azja Środkowa - KAZACHSTAN, KIRGIZJA, UZBEKISTAN

 AZJA ŚRODKOWA
KAZACHSTAN
KIRGISTAN
UZBEKISTAN 

     

JUŻ OD 4300pln

Kirgistan – JETTI-OGUZ – KOCZKOR – SON KUL – CHITCHKAN – SARY CHELEK – JALALABAD – OCH – (granica Dustlik) – FERGANA (Uzbekistan) –TASZKENT – SAMARKANDA – UGRUT – BUCHARA – CHIWA

Lot z Warszawy do Kazachstanu z przesiadką w Turcji.

Tam będziemy !!!
 • Almata- była stolica w której znajduję się katedra Zenkow otoczona parkiem Panfilow, Muzeum Archeologiczne, pomnik pamięci, Muzeum Instrumentów Muzycznych z unikalną kolekcją 60 regionalnych instrumentów.
 • Kanion Charyn-Karakol malowniczy kanion o głębokości dochodzącej do 300 m, wyżłobionym przez rzekę Czaryn spływającą ze zboczy Tienszanu.
 • Karakol- jest tam baza wypadowa nad jezioro Issyk-kul i w góry Tienszan. Po drodze wizyta w Muzeum Przewalskiego, położonym nad brzegiem Issyk-kul.  Zwiedzanie Karakol: katedra prawosławna św. Trójcy, zniszczona podczas trzęsienia ziemi w 1894 r., odbudowana i ponownie zniszczona przez Rosjan, ponownie odrestaurowana i przekazana na potrzeby wiernym w 1989 roku
 • Jetti-Oguz-KoczkorWyjazd do Jetti-Oguz, kurortu górskiego, malowniczo położonego na wys. 2200 m n.p.m. Spacer do „Doliny Kwiatów” . Po południu przejazd do wsi Koczkor. Po drodze zwiedzanie wodospadów w Barskoon.
 • Son Kul-przejazd do jeziora Son-Kul, położonego na wys. 3530 m n.p.m. Jezioro jest drugim pod względem wielkości jeziorem Kirgistanu i liczy 275 km². Przejazd do JALALABAD
 • Osz- miasto obwodowe w Kirgistanie, w południowej części Kotliny Fergańskiej, w dolinie rzeki Akbura (dorzecze Syr-darii). Zwiedzanie Suleiman-Too, mauzoleum poety Babura, Muzeum Jedwabnego Szlaku i Muzeum Regionalnego.
 • Dolina Fergany - Taszkent Wizyta w manufakturze jedwabiu Yodgorlik z demonstracją procesu wytwarzania jedwabiu
 • Taszkent Zwiedzanie stolicy Uzbekistanu: medresa Kukeldash z XVI w., największa z 17 szkół koranicznych miasta. Przejazd do położonego w najstarszej dzielnicy Taszkentu kompleksu Khazrat-Immam. Wizyta w medresie Barak Khan, meczecie Tillia Cheik wraz z imponującą biblioteką oraz mauzoleum Abu Kaffal Chachi z XVI wieku. Panoramiczny przejazd przez place: Niepodległości, Teatru i Emira Timura. Wizyta w Muzeum Sztuk Dekoracyjnych, mieszczącym się w byłej rezydencji carskiego dyplomaty.
 • Samarkanda miasto w Uzbekistanie, w Azji Środkowej, ok. 353 tys. mieszkańców (2008). Czwarte pod względem ludności miasto Uzbekistanu i stolica wilajetu samarkandzkiego. Ważny ośrodek przemysłowy i naukowy (6 szkół wyższych). W 2001 roku miasto zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.Zwiedzanie mauzoleum Gur Emira, miejsca spoczynku Timura i jego potomków oraz obserwatorium Ulugbega, słynnego astronoma.
 • Buchara leży w rejonie eksploatacji bogatych złóż gazu ziemnego (Gazli); przemysł m.in. futrzarski (karakuły), jedwabniczy, spożywczy (w tym winiarski), oczyszczalnie bawełny; rzemiosło artystyczne (słynne bucharskie dywany). zespół architektoniczny Poi-Kalian z minaretem z XI w., meczetem i medresa Miri Arab z XVI w. Następnie wizyta w bliźniaczych architektonicznie szkołach koranicznych Ulug Beg z XV w. i Abdul-Aziz Khan z XVII w. Przejazd pod meczet Bolo-Khauz. Zwiedzanie cytadeli Ark – będącej rezydencją szejków aż do 1920 r. Następnie przejazd do Chachma-Ajub i Mauzoleum Samanidów z IX w., jednego z najstarszych zabytków islamu. Zwiedzanie meczetu Moggki Attari, zbudowanego na miejscu dawnej świątyni buddyjskiej i wyznawców zoroastryzmu. Wizyta w Czor Minor (cztery minarety). Dalsze zwiedzanie: kompleks Liabi Hauz (XVI/XVII w.), z medresą Kukeldasz, medresa Nadir Diwan Begi oraz dawna rezydencja derwiszów Kanaka. Spektakl i kolacja przy tradycyjnej muzyce w medresie Nadir Divan Begi.
 • Chiwa przejazd do Chiwy, przez pustynię Kyzyl-kum drogą prowadzącą częściowo wzdłuż rzeki Amur-Darii.

ZAPEWNIAMY:

 • przeloty międzynarodowe (tam i z powrotem),
 • przelot wewnętrzny na trasie Urgench-Taszkent,
 • wizy (kompletne) do Federacji Rosyjskiej, Uzbekistanu, Kazachstan, Kirgistan,
 • ubezpieczenie standardowe.
CENA NIE ZAWIERA:
 • noclegów, wyżywienia,
 • dodatkowych wycieczek (atrakcji).
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,
 • przejazdów pociągami,
 • przejazdów mikrobusem/autokarem,
 • opieki pilota,

 
UWAGA !!!
Wyprawę polecamy dla osób, które chcą przeżyć przygodę Życia i nie boją się nowych Wyzwań.


     


 
powrót
Wadi Travel: Robimy najlepsze wycieczki do Rosji. Wczasy czy urlop tylko z nami i tylko w Rosji. Kup bilety do Rosji. Wykonaj wizy do Rosji u nas. Nasze wycieczki do Rosji są tanie i fajne oraz bardzo ciekawe. Z naszym biurem podróży WADi poznasz jezioro Bajkał a także, dowiesz się jak wygląda pociąg Transsyberyjski i kolej Transsyberyjska. Zabierzemy Cię na wycieczkę do Uzbeksitanu. Pokażemy wycieczkę do Kazachstanu. Jeśli chcesz jedź też znami do petersburga oraz do Moskwy na Białe Noce. Możesz też tanio zwiedzić Lwów czy Mołdawię. Robimy naprawdę fajne wycieczki do Rosji, wycieczki do Kazachstanu, wycieczki do Mongolii. Zrobimy wizy do Rosji, zaplanujemy wyjazd małej grupy przyjaciół. To wszytko można dokonać wygodnie i miło w naszym WADi Travel. Obsługujemy takie miasta jak: Katowice, Kraków, Bielsko-Biała, Warszawa. Znajdziesz nas też u 70 naszych Agnetów w całej Polsce. WADi Travel Zaprasza.
    Start    
    Regulamin    
    Konto bankowe    
    Agenci WADi    
    Biuro    
    Dojazd    
    Dla Agenta    
    Dla Klienta    
    Dla Praktykanta    
    Dla Szkół    
    Dla Turoperatora    
    Franczyza WADi    
    Nie Bankrutuję    
    Oferta WADi    
    Ogłoszenia    
    Opinie o WADi    
    Partnerzy    
    Praca Bielsko-Biała    
    BOXWADi.com    
    ingi.wadi.pl    
    Grupa.wadi.pl    
    Delegacja.wadi.pl    
    Ubezpieczenia.wadi.pl     
    HoteloPak.com    
    SzkolaPilotow.wadi.pl    
    Transsyberyjska.eu    
    WizoPak.wadi.pl    
    iBanditi.wadi.pl    
    Polityka Prywatności    
    Mapa www    
Korzystanie z serwisu wadi.pl oraz wadi.com.pl jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu WADI
Opublikowane na stronach wadi.pl oraz wadi.com.pl informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

Wczasy Armenia Wczasy Azerbejdżan Wycieczka Bajkał Wycieczka Baku Wczasy Białoruś Wycieczka Chabarowsk Wczasy Chiny Wczasy Estonia Wycieczka Grodno Wczasy Gruzja Wycieczka Habarowsk Wycieczka Indie Wycieczka Irkuck Wycieczka Jakuck Wczasy Jałta Wycieczka Kazachstan Wczasy Kijów Wycieczka Kirgizja Wczasy Krym Wczasy Litwa Wycieczka Lwów Wczasy Łotwa Wycieczka Magadan Wycieczka Mińsk Wycieczka Mołdawia Wycieczka Mongolia Wycieczka Moskwa Wczasy Nepal Wycieczka Nowosybirsk Wczasy Odessa Wycieczka Ojmiakon Wycieczka Petersburg Wczasy Polska Wczasy Rosja Wycieczka Samara Wycieczka Smoleńsk Wczasy Soczi Wycieczka Stalingrad Wycieczka Syberia Wycieczka Tadżykistan Wczasy Turcja Wycieczka Turkmenistan Wczasy Ukraina Wczasy Uzbekistan Wycieczka Wierchojańsk Wycieczka Wilno Wycieczka Władywostok Wycieczka Wołgograd

KSI - Portale turystyczne

 

 

 

 
statystyka Copyright by WADi 2010. All rights reserved.