RSS


Biuro:.   33-49-80-801
FAX:.     33-822-33-36

Komórka: 600-114-350
biuro@wadi.pl  info@wadi.pl

EUROPAGadu-GaduGG: Europa SkypeSkype: Europa 
WIZY BILETY
Gadu-GaduGG: KrymSkypeSkype: Bilety
AZJA i BILETY
Gadu-GaduGG: AzjaSkypeSkype: Azja  
9:00-18:00 Poniedziałek - Piątek lub OnLine

WADIWADIWADI
Jesteś dla nas: 931.585 potencjalnym klientem
Obecnie klienci Biura Podróży WADi 11.017 osób
Kraj / Region
Transport
Wyjazd od
 
Wybierz datę
Powrót przed
 
Wybierz datę
Wylot / wyjazd z
Cena od
 
Cena do
-
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Szukane słowo np. wspinaczka
Aby otrzymywać informacje o promocjach wpisz e-mail
Program: "Nie Bankrutuję! - Solidna Firma".

Nie Bankrutuję!

SOLIDNA FIRMA

Wiele się słyszy o upadkach Biur Podróży i firm Turystycznych.
Powodów jest wiele takiego stanu.

My nie Bankrutujemy!
Nasz Kapitał jest w pełni Polski. Mamy sprawdzonych partnerów i kontrahentów, dbamy o klienta, staramy się aby zawsze wszytko było uregulowane dobrze i prawidłowo zapłacone.
Klientów też prosimy zawsze o opinię. Po udanej współpracy sami wystawiamy opinie innym. Zawsze można nas sprawdzić na oficjalnych stronach ministerialnych, w rejestrze:
Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Pośredników turystycznych: http://turystyka.gov.pl/CRZ.aspx

Biuro Podróży Wadi "Na Wschód" potwierdza gwarancję i swoją dobrą kondycję finansową.
W związku z coraz częstszymi, niepokojącymi wydarzeniami w branży turystycznej w kraju, pragniemy uspokoić wszystkich naszych obecnych i przyszłych Klientów oraz zapewnić, że Biuro Podóży Wadi na Wschód jest firmą o stabilnej pozycji na rynku, posiada dobrą kondycję finansową oraz aktualną gwarancję organizatora turystyki opiewającą na kwotę 175.000 PLN. (40.000 Euro).
Już od ponad 6 lat działamy na polskim rynku, świadcząc usługi w branży turystycznej. Jako rzetelna firma, ze szczególną uwagą dobieramy naszych partnerów zarówno w kraju, jak i za granicą.

Jesteśmy członkiem-założycielem Polsko Azjatyckiej Izby Turystyki oraz posiadamy certyfikat uczestnictwa w programie Aktywizacji Turystyki Przyjazdowej do Polski prowadzonym pod patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Polskiej Izby Turystyki. Dobrą kondycję finansową naszego biura potwierdza również duża ilośc opini, referencji oraz podziękowań. Chcemy tym samym serdecznie podziękować wszystkim naszym Klientom za okazane zaufanie i jesteśmy przekonani, że trud jaki wkładamy w pracę na rzecz naszych klientów oraz troska o najwyższy poziom oferowanych przez nas usług, są najlepszym potwierdzeniem i gwarantem Państwa zadowolenia.

To nie styl, to kwestia naszych zasad. Na Naszą pozycję pracujemy długo, ciężko i rzetelnie, jesteśmy dumni że znaja nas jako: "Solidna Firma".
Zawsze staramy się wszystkie sprawy z klientami i kontrahentami doprowadzić do wyjaśnienia i obopulnego sadysfakcjonującego końca. Wiemy, że wiele spraw nie zależy od nas, klient ma prawo zapomnieć, kontrahent ma prawo mieć zator gotówki. Jednak wszytko można ustalić polubownie.
Nawet w przypadku problemów finansowych należy być Dżentelmenem. Tego oczekujemy od naszych Klientów, Partnerów, Kontrahentów.

Zachęcamy naszych Klientów, Partnerów i Kontrahentów do takiego właśnie zachowania. W myśl zasady: "Zgoda buduje - niezgoda rujnuje!"
Dlatego, "Nie Bankrutujemy!" - bo jesteśmy: "Solidna Firma".
Chcemy aby system "Nie Bankrutuję!" był wyznacznikiem jakości i dobrej kondycji firm.

Nasi kontrahenci i partnerzy otrzymują właśnie taki znaczek, znaczek "Nie Bankrutuję! - Solidna Firma". Jest to wyróżnienie zasad które sami wyznajemy, chcemy aby to właśnie okreslało nowy sposób postępowania w czasach kryzysu i niepewności finansowej. Szczegóły i zasady nadawnia LOGA "Nie Bankrutuję! - Solidna Firma" zawarte są w regulaminie udostepnianym naszym partnerom i kontrahentom.

 

 
powrót
Wadi Travel: Robimy najlepsze wycieczki do Rosji. Wczasy czy urlop tylko z nami i tylko w Rosji. Kup bilety do Rosji. Wykonaj wizy do Rosji u nas. Nasze wycieczki do Rosji są tanie i fajne oraz bardzo ciekawe. Z naszym biurem podróży WADi poznasz jezioro Bajkał a także, dowiesz się jak wygląda pociąg Transsyberyjski i kolej Transsyberyjska. Zabierzemy Cię na wycieczkę do Uzbeksitanu. Pokażemy wycieczkę do Kazachstanu. Jeśli chcesz jedź też znami do petersburga oraz do Moskwy na Białe Noce. Możesz też tanio zwiedzić Lwów czy Mołdawię. Robimy naprawdę fajne wycieczki do Rosji, wycieczki do Kazachstanu, wycieczki do Mongolii. Zrobimy wizy do Rosji, zaplanujemy wyjazd małej grupy przyjaciół. To wszytko można dokonać wygodnie i miło w naszym WADi Travel. Obsługujemy takie miasta jak: Katowice, Kraków, Bielsko-Biała, Warszawa. Znajdziesz nas też u 70 naszych Agnetów w całej Polsce. WADi Travel Zaprasza.
    Start    
    Regulamin    
    Konto bankowe    
    Agenci WADi    
    Biuro    
    Dojazd    
    Dla Agenta    
    Dla Klienta    
    Dla Praktykanta    
    Dla Szkół    
    Dla Turoperatora    
    Franczyza WADi    
    Nie Bankrutuję    
    Oferta WADi    
    Ogłoszenia    
    Opinie o WADi    
    Partnerzy    
    Praca Bielsko-Biała    
    BOXWADi.com    
    ingi.wadi.pl    
    Grupa.wadi.pl    
    Delegacja.wadi.pl    
    Ubezpieczenia.wadi.pl     
    HoteloPak.com    
    SzkolaPilotow.wadi.pl    
    Transsyberyjska.eu    
    WizoPak.wadi.pl    
    iBanditi.wadi.pl    
    Polityka Prywatności    
    Mapa www    
Korzystanie z serwisu wadi.pl oraz wadi.com.pl jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu WADI
Opublikowane na stronach wadi.pl oraz wadi.com.pl informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

Wczasy Armenia Wczasy Azerbejdżan Wycieczka Bajkał Wycieczka Baku Wczasy Białoruś Wycieczka Chabarowsk Wczasy Chiny Wczasy Estonia Wycieczka Grodno Wczasy Gruzja Wycieczka Habarowsk Wycieczka Indie Wycieczka Irkuck Wycieczka Jakuck Wczasy Jałta Wycieczka Kazachstan Wczasy Kijów Wycieczka Kirgizja Wczasy Krym Wczasy Litwa Wycieczka Lwów Wczasy Łotwa Wycieczka Magadan Wycieczka Mińsk Wycieczka Mołdawia Wycieczka Mongolia Wycieczka Moskwa Wczasy Nepal Wycieczka Nowosybirsk Wczasy Odessa Wycieczka Ojmiakon Wycieczka Petersburg Wczasy Polska Wczasy Rosja Wycieczka Samara Wycieczka Smoleńsk Wczasy Soczi Wycieczka Stalingrad Wycieczka Syberia Wycieczka Tadżykistan Wczasy Turcja Wycieczka Turkmenistan Wczasy Ukraina Wczasy Uzbekistan Wycieczka Wierchojańsk Wycieczka Wilno Wycieczka Władywostok Wycieczka Wołgograd

KSI - Portale turystyczne

 

 

 

 
statystyka Copyright by WADi 2010. All rights reserved.